Ons team in Geldermalsen

Arian Nout
Arian Nout

Arian Nout

Directie

Arian@nout.nl

0345-576540

Claudia Nout
Claudia Nout

Claudia Nout

Directie

Claudia@nout.nl

0345-576540


Arie Nout
Arie Nout

Arie Nout

Oprichter

Arie@nout.nl

0345-576540


Christoph Visscher
Christoph Visscher

Christoph Visscher

Bedrijfsleider Geldermalsen

Christoph@nout.nl

0345-576540


Wolter Scheurwater
Wolter Scheurwater

Wolter Scheurwater

Assistent Bedrijfsleider Geldermalsen

Wolter@nout.nl

0345-576540


Astrid Burggraaf
Astrid Burggraaf

Astrid Burggraaf

Verkoopbinnendienst

Astrid@nout.nl

0345-576540


Adam Davidson
Adam Davidson

Adam Davidson

Commercieel (balie) medewerker

Adam@nout.nl

0345-576540


Peter van Klei
Peter van Klei

Peter van Klei

Verkoopbuitendienst

Peter@nout.nl

085-9020190


ADMINISTRATIE

Artje van Maren
Artje van Maren

Artje van Maren

Facilitair

Artje@nout.nl

0345-576540


Emelie van Arkel
Emelie van Arkel

Emelie van Arkel

Administratie

Emelie@nout.nl

0345-576540


Kaylee de Goei
Ons Team, Profile Nout, Kaylee de Goei, Financieel administratief medewerker,  Profile Nout Geldermalsen

Kaylee de Goei

Administratie

Kaylee@nout.nl

0345-576540


Erica van Gent
Ons Team, Profile Nout, Erica van Gent, Debiteurenbeheer,  Profile Nout Geldermalsen

Erica van Gent 

Debiteurenbeheer

Erica@nout.nl

0345-576540

Welmoed Vissers - de Vries
Ons Team, Profile Nout, Welmoed Vissers - de Vries, Commercieel medewerker binnendienst,  Profile Nout Geldermalsen

Welmoed Vissers - de Vries

Commercieel medewerker binnendienst

Welmoed@nout.nl

0345-576540

TRUCK WERKPLAATS

Kees van den Heuvel
Kees van den Heuvel

Kees van den Heuvel

Aansturing Truckafdeling

truck@nout.nl

0345-576540


Richard van Zanten
Richard van Zanten

Richard van Zanten

Servicemonteur & Uitlijnspecialist


Alfons Nendels
Alfons Nendels

Alfons Nendels

Monteur & Landbouwspecialist


Renaldo van Stijn
Jurrian Gerrits

Renaldo van Stijn

Truckmonteur

PERSONENAUTO WERKPLAATS

Bas Daatselaar
Bas Daatselaar

Bas Daatselaar

Onderhoudsmonteur & Diagnose specialist


Arjan de Kiewit
Arjan de Kiewit

Arjan de Kiewit

Onderhoudsmonteur


Patrick van Rixtel
Ons Team, Profile Nout, Patrick van Rixtel, Onderhoudsmonteur,  Profile Nout Geldermalsen

Patrick van Rixtel

Onderhoudsmonteur

Pim van Toorn
Pim van Toorn

Pim van Toorn

Leerling monteur

Henk Blom
Henk Blom

Henk Blom

Monteur & Uitlijnspecialist

Vasile Ungureanu
Vasile Ungureanu

Vasile Ungureanu

Monteur

Michael de Jongh
Michael de Jongh

Michael de Jongh

Monteur & Uitlijnspecialist

LOGISTIEK

Robin van Schijndel
Robin van Schijndel

Robin van Schijndel

Logistiek

Magazijn@nout.nl

0345-576540


Teunis van Bruggen
Jurrian Gerrits

Teunis van Bruggen

Logistiek

Magazijn@nout.nl

0345-576540


Mark Hol
Mark Hol

Mark Hol

Logistiek

Bosmanskamp@nout.nl

0345-576540


Roeland Nout
Roeland Nout

Roeland Nout

Chauffeur

Rien Nout
Rien Nout

Rien Nout

Chauffeur

Contact
Stel hier uw vraag